Lajme

Opozita në Serbi po planifikon njohjen e krimeve të luftës në Kosovë - Disa analistë të pushtetit në Serbi mbrojnë Vuçiqin
Lajme

Opozita në Serbi po planifikon njohjen e krimeve të luftës në Kosovë - Disa ana…

Një debat pro presidentit serb Aleksandar Vuçiq u realizua mbrëmë në Tv Happy të cilin...

Kosovari i cili ishte i dënuar për pjesëmarrje në grup terrorist, organizon aktivitet pro-hamasit?
Lajme

Kosovari i cili ishte i dënuar për pjesëmarrje në grup terrorist, organizon akt…

Në Kosovë po organizohet marsh pro Palestinës. Ky marsh do të mbahet nesër në Prishtin...

Kishte shkuar për të punuar në Izrael, i riu nga Korça: Ata vrisnin çfarë u dilte para
Lajme

Kishte shkuar për të punuar në Izrael, i riu nga Korça: Ata vrisnin çfarë u dil…

Jorgo Janllari nga fshati Sovjan i bashkisë Maliq është 21 vjeç dhe prej më shumë se 1...

The Economist: Kryeministri i ri i Sllovakisë mund ta largojë Lajçakun nga dialogu duke e emëruar në qeverinë e tij?
Lajme

The Economist: Kryeministri i ri i Sllovakisë mund ta largojë Lajçakun nga dial…

Një parti e udhëhequr nga një figurë pro-Kremlinit fitoi të dielën zgjedhjet në Sllova...

Ish-ministri i mbrojtjes në Serbi: Shpresoj që Radoiçiq të mbetet i gjallë, veç ai e di kush e urdhëroi dhe e pajisi për sulmin terrorist në veri
Lajme

Ish-ministri i mbrojtjes në Serbi: Shpresoj që Radoiçiq të mbetet i gjallë, veç…

Ish-kreu i Ministrisë së Mbrojtjes dhe anëtar i partisë “Srbija Centar”, Petar Boshkov...

Avokati Preleviq: Dyshoj se Radoiçiq do të ndëshkohet, në krye të Prokurorisë së Lartë është Aleksandar Vuçiq
Lajme

Avokati Preleviq: Dyshoj se Radoiçiq do të ndëshkohet, në krye të Prokurorisë s…

Milan Radoiçiq, një biznesmen kontrovers, i cili ka qenë i lidhur me krime të ndryshme...