Lajme

Opozita në Serbi po planifikon njohjen e krimeve të luftës në Kosovë - Disa analistë të pushtetit në Serbi mbrojnë Vuçiqin
Lajme

Opozita në Serbi po planifikon njohjen e krimeve të luftës në Kosovë - Disa ana…

Një debat pro presidentit serb Aleksandar Vuçiq u realizua mbrëmë në Tv Happy të cilin...

Ish-ministri i mbrojtjes në Serbi: Shpresoj që Radoiçiq të mbetet i gjallë, veç ai e di kush e urdhëroi dhe e pajisi për sulmin terrorist në veri
Lajme

Ish-ministri i mbrojtjes në Serbi: Shpresoj që Radoiçiq të mbetet i gjallë, veç…

Ish-kreu i Ministrisë së Mbrojtjes dhe anëtar i partisë “Srbija Centar”, Petar Boshkov...

Avokati Preleviq: Dyshoj se Radoiçiq do të ndëshkohet, në krye të Prokurorisë së Lartë është Aleksandar Vuçiq
Lajme

Avokati Preleviq: Dyshoj se Radoiçiq do të ndëshkohet, në krye të Prokurorisë s…

Milan Radoiçiq, një biznesmen kontrovers, i cili ka qenë i lidhur me krime të ndryshme...

Dyfishohen shifrat, pothuajse i gjithë qymyri i BeH, shkon në Serbi!
Lajme

Dyfishohen shifrat, pothuajse i gjithë qymyri i BeH, shkon në Serbi!

Eksportet e qymyrit nga Bosnja dhe Herzegovina janë më shumë se dyfishuar në tetë muaj...

Lukashenko për vrasjen e mundshme të Prigozhin: S’e imagjinoj që Putini ta ketë bërë këtë
Lajme

Lukashenko për vrasjen e mundshme të Prigozhin: S’e imagjinoj që Putini ta ketë…

Udhëheqësi i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko tha se ai “nuk mund ta imagjinojë” Vl...

Dy motra në Angli dehen në funeralin e xhaxhait, shkaktojnë sherrin e madh
Lajme

Dy motra në Angli dehen në funeralin e xhaxhait, shkaktojnë sherrin e madh

Dy motra të cilat ishin dehur gjatë funeralit të xhaxhait të tyre kanë nisur një sherr...