Lajme

Kishte shkuar për të punuar në Izrael, i riu nga Korça: Ata vrisnin çfarë u dilte para
Lajme

Kishte shkuar për të punuar në Izrael, i riu nga Korça: Ata vrisnin çfarë u dil…

Jorgo Janllari nga fshati Sovjan i bashkisë Maliq është 21 vjeç dhe prej më shumë se 1...

Skandaloze! Shqipëtari që doli nga spitali i Spanjës pa zëmër - Spanja: Na tregoni mënyrën si do tërhiqni organin
Lajme

Skandaloze! Shqipëtari që doli nga spitali i Spanjës pa zëmër - Spanja: Na treg…

Spanja i drejtohet Shqipërisë pas kërkesës për zemrën e të riut shqiptar Saimir Sula, ...

Skandali! Shqipëria nën rrezik, rrëmujë nga turistët serbë dhe rusë!" - Edi Rama lojë të dyfishtë?
Lajme

Skandali! Shqipëria nën rrezik, rrëmujë nga turistët serbë dhe rusë!" - Edi Ram…

Vendi është nën rrezik të madh për shkak të një situate skandaloze që ka tronditur ven...