Showbiz

A është konvertuar këngtarja Shqipëtare me famë Botërore Dua Lipa në fenë Katolike?
Showbiz

A është konvertuar këngtarja Shqipëtare me famë Botërore Dua Lipa në fenë Katol…

Këngëtarja me famë botërore e me prejardhje shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar ...

Ngjajshmeria e modelit dhe aktorit Kosovar Bekim Shllaku me dy aktor të huaj, në vëmendjen e mediave të showbizit
Showbiz

Ngjajshmeria e modelit dhe aktorit Kosovar Bekim Shllaku me dy aktor të huaj, n…

E keni ditur që Modeli ynë Kosovar Bekim Shllaku ka një ngjashmërinë të pa parë me akt...

(VIDEO) Karriera e Luizit nuk ka të ndalur Çunat nga Londra, mbulojnë me paund Luizin
Showbiz

(VIDEO) Karriera e Luizit nuk ka të ndalur Çunat nga Londra, mbulojnë me paund …

Luiz Ejlli edhe pas mbarimit të edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, vijon të jetë ...

Në një lidhje me Trevor Noah? Dua Lipa thyen heshtjen dhe zbulon statusin e saj
Showbiz

Në një lidhje me Trevor Noah? Dua Lipa thyen heshtjen dhe zbulon statusin e saj

Dua Lipa mund të ketë disa rregulla të reja si beqare. Një javë pasi 27-vjeçarja u p...

Dhurata dhe Elvana do të na përfaqësojnë në “Eurovision”? Detaji që ngriti dyshimet
Showbiz

Dhurata dhe Elvana do të na përfaqësojnë në “Eurovision”? Detaji që ngriti dysh…

Bashkëpunimet janë kthyer në një trend ditët e sotme, sidomos në industrinë tonë muzik...

Pasi konfirmoi pjesëmarrjen në ‘Super Bowl’, Rihanna flet për herë të parë: ndihem nervoze por e emocionuar!
Showbiz

Pasi konfirmoi pjesëmarrjen në ‘Super Bowl’, Rihanna flet për herë të parë: ndi…

Rihanna-n duket se e kanë kapur emocionet para shfaqjes së ‘Super Bowl’. Mbretëresha...