Sport

Video: Boksierja Amerikane pas fitores me nokaut shpërblen tifozët duke ia treguar gjoksin
Sport

Video: Boksierja Amerikane pas fitores me nokaut shpërblen tifozët duke ia treg…

Tai Emery fitoi me ‘KO’ në raundin e parë kundër Rung-Arun Khunchai të Tajlandës në nj...

Deklarata e kampionit Florian Marku pas triumfit ndaj Ramirez
Sport

Deklarata e kampionit Florian Marku pas triumfit ndaj Ramirez

Shqiptari i pamposhtur, Florian Marku, ka dalë fitues përballë Miguel Parra Ramirez në...

McGregor nuk do të këtë lufta për vitin 2022, planifikon të bëhet aktor
Sport

McGregor nuk do të këtë lufta për vitin 2022, planifikon të bëhet aktor

Luftëtari i UFC, Conor McGregor nuk do t’i kthehet këtij sporti gjatë vitit 2022 pasi ...

Legjenda e Bokѕit Mike Tyson: Po më vjen fundi, рaratë nuk janë aѕgjë në këtë botë
Sport

Legjenda e Bokѕit Mike Tyson: Po më vjen fundi, рaratë nuk janë aѕgjë në këtë b…

Mike Tyson mendon se ditët e tij janë të numëruara dhe ai do të vdesë ‘shumë shpejt’. ...