Sport

Sonte në stadiumin Fadil Vokrri - Entuziazmi i ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb
Sport

Sonte në stadiumin Fadil Vokrri - Entuziazmi i ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb

Rreth shtatë mijë bileta janë shitur për ndeshjen që Ballkani do ta zhvillojë të enjte...

Video - Rrahet gjyqtari në futbollin kosovar, policia e arreston futbollistin
Sport

Video - Rrahet gjyqtari në futbollin kosovar, policia e arreston futbollistin

Ndeshja e Ligës së Tretë, Istogu 03-Arbanasi ka përfunduar në mënyrën më të keqe. Fa...

Xavi i frikësuar nga sulmuesi Kosovar Vedat Muriqi, Paralajmëron lojtarët të tij të kenë kujdes ndaj Vedatit
Sport

Xavi i frikësuar nga sulmuesi Kosovar Vedat Muriqi, Paralajmëron lojtarët të ti…

Mallorca dhe Barcelona pritet të përballen në xhiron e shtatë të La Ligas. ...

Kristjan Asllani pritet të huazohet gjatë janarit, këto janë skuadrat e interesuara
Sport

Kristjan Asllani pritet të huazohet gjatë janarit, këto janë skuadrat e interes…

Kristjan Asllani ka nisur sezonin e tij të ri me fanellën e Interit, por përsëri minut...

Cristiano Ronaldo befason fansat me përshëndetje islame, “Selamun Aleykum”
Sport

Cristiano Ronaldo befason fansat me përshëndetje islame, “Selamun Aleykum”

Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo ka filluar të ambientohet me jetën e tij ...

Ëndërra e Madrileneve realitet - Mbappe arrinë marrëveshjen me Real Madridin për një shifër rekord
Sport

Ëndërra e Madrileneve realitet - Mbappe arrinë marrëveshjen me Real Madridin pë…

Është arritur marrëveshja për transferimin e Mbappes nga PSG-ja te Real Madridi. Sip...