Sport

Pas transferimit të Ronaldos në Arabi – I madh e I vogël fillojnë të luajnë futboll
Sport

Pas transferimit të Ronaldos në Arabi – I madh e I vogël fillojnë të luajnë fut…

Një komb i tërë janë ngritur në këmbë për ta pritur Cristiano Ronaldon dhe tani shumic...

Franca të bindur se do ta ndalin Argjentinasin - “s’do ta lëmë Messin të shijojë një natë të mirë”
Sport

Franca të bindur se do ta ndalin Argjentinasin - “s’do ta lëmë Messin të shijoj…

Lojtarët e Francës kanë këmbëngulur se ata janë të gatshëm të përballen me Lionel Mess...